Carpathia Kyokushin Cup 2011

12. lutego w Rzeszowie odbył się ogólnopolski turniej „Carpathia Kyokushin Cup 2011”, zorganizowany przez Rzeszowski Klub Sportów Walki „System”.
W zawodach wzięło udział ponad 130 zawodników, reprezentujących kilka organizacji kyokushin: IKO Matusi, IKO Matsushima, Shinkyokushin, Kyokushinkaikan, Oyama, IKO Sosai, Seido.
Dwoje reprezentantów naszego klubu zajęło miejsca na podium. W kategorii kumite seniorek -60 kg Monika Czechowska wywalczyła złoty medal, w kategorii kumite seniorów +90kg Sylwester Woch zdobył brązowy medal.
W kategorii drużynowej wygrał Team Tomasza Basiaka z Grodziska Mazowieckiego, na drugim miejscu uplasował się Leżajsk, na trzecim Ełk.