I Seminarium klubowe w Skawicy k/Makowa Podhalańskiego

W dniach od 6-go do 10-go czerwca 2012 roku odbyło się zgrupowanie dla członków naszego klubu, zorganizowane w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym w Skawicy/Suchej Górze k/Makowa Podhalańskiego. W pięknej scenerii leśno-górskiej, w ciszy i spokoju trenowaliśmy codziennie kihon, kata, biegi terenowe oraz techniki samoobrony.

Formuła seminarium była prosta i przejrzysta – integracja jak największej liczby karateka naszego klubu oraz zaproszonych gości. Intensywne treningi oraz swobodna forma, umożliwiały czynny udział każdemu uczestnikowi w wykonywaniu specjalistycznych ćwiczeń podczas kolejnych faz treningów. Zapraszamy wszystkich ćwiczących karate jak również inne formy sportów walki na następne seminaria.
Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *