Polish Open Shinkyokushin Carpathia 2013

W sobotę 12.01.2013 r. po raz kolejny pojechaliśmy do Rzeszowa na zorganizowane przez Klub Walki System międzynarodowe zawody karate kyokushin/shinkyokushin full contact knock down „Polish Open Shinkyokushin Carpathia 2013”.

W tegorocznej edycji turnieju wystartowało około 140 zawodników i zawodniczek z Polski, Białorusi i Węgier, reprezentujących organizacje Shinkyokushin, IFK-Kyokushin, Sosai-Group, Matsushima-Group oraz Seido-Karate. W zawodach podzielonych na kategorie wagowe wzięli udział seniorzy, juniorzy i kadeci.
Nasz klub reprezentowany był przez jednego zawodnika. W kategorii seniorów +90 kg Paweł Tokarzewski zajął drugie miejsce. Po bardzo wyrównanej i niezwykle zaciętej, trwającej aż cztery rundy, walce finałowej sędziowie przyznali zwycięstwo jego przeciwnikowi Łukaszowi Sapijaszko z Tomasz Basiak Team Shinkyokushin.
Sędzią głównym zawodów był shihan Remigiusz Karpiński 5. dan z Ełku. W klasyfikacji drużynowej turnieju po raz trzeci z rzędu zwyciężyła ekipa Tomasz Basiak Team Shinkyokushin.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.