Austrian Open 2011

5.czerwca w Wiedniu odbyły się międzynarodowe otwarte Mistrzostwa Austrii, których organizatorem i gospodarzem był sensei Marek Kubek 4. dan. Zawody, jak przystało na austriacki porządek, były bardzo dobrze zorganizowane, co gwarantowało sprawny ich przebieg. Wśród startujących byli reprezentanci Polski, Austrii, Niemiec, Chorwacji, Węgier, Mołdawii, Ukrainy, Holandii, Norwegii. Polskę reprezentowali zawodnicy i zawodniczki z wielu klubów, którzy zdobyli imponujacą ilość medali.
Nasz klub reprezentowali: Sylwester Woch (-90 kg), Dominika Pęksa (-65 kg) i Monika Czechowska (-55 kg). Sylwester został wicemistrzem w swojej kategorii wagowej, przegrywając w finale z bardzo dobrym reprezentantem Chorwacji Goranem Dekanic. Monika zajęła 3. miejsce przegrywając z zawodniczką węgierską Anett Leiter.
Razem z nami jechała również ekipa nowotarskiego klubu z sensei Ewa Pawlikowską i zawodnikami: Joanną Hebdą – zwyciężczynią w swojej kategorii (-55 kg) i Wojciechem Domalik startującym w kategorii junior +75 kg.
Oprócz udziału w zawodach znaleźliśmy również czas na poznanie uroków Wiednia. Pogoda dopisała, humory również, zwłaszcza podczas bardzo wesołej wycieczki krajoznawczej w drodze powrotnej. Czyżby był to efekt spożycia ciasta z powidłami i kurczaka z tajemniczymi ziółkami? Narodziła się również wycieczkowa piosenka „Wake up! It’s a beautiful morning” ze specjalną dedykacją dla Dominiki, która całą noc nie mogła złapać taxi do domu. Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi:)
Wyniki.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.