I Seminarium klubowe w Skawicy k/Makowa Podhalańskiego

W dniach od 6-go do 10-go czerwca 2012 roku odbyło się zgrupowanie dla członków naszego klubu, zorganizowane w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym w Skawicy/Suchej Górze k/Makowa Podhalańskiego. W pięknej scenerii leśno-górskiej, w ciszy i spokoju trenowaliśmy codziennie kihon, kata, biegi terenowe oraz techniki samoobrony.

Formuła seminarium była prosta i przejrzysta – integracja jak największej liczby karateka naszego klubu oraz zaproszonych gości. Intensywne treningi oraz swobodna forma, umożliwiały czynny udział każdemu uczestnikowi w wykonywaniu specjalistycznych ćwiczeń podczas kolejnych faz treningów. Zapraszamy wszystkich ćwiczących karate jak również inne formy sportów walki na następne seminaria.
Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.